Luxum - Producent Wyposażenia Wnętrz

30-721 Kraków, Lipska 16

12 346... 49 11więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.8

Jacek Mazur

Płyty betonowe mają super. Efekt jest świetny. Wzorowa obsługa Pani Iwony.

1

6

6
Anna Potocka

Szanowni Państwo. Właściwie nigdy tego nie robię, ale postanowiłam zrobić wyjątek i napisać o Luxum opinie, gdyż ten kto w obecnych czasach buduje i urządza dom, zwłaszcza w nietypowym stylu - doskonale orientuje się, że nie jest to łatwe wyzwanie. Serdecznie dziękuję za miłą obsługę i wspaniale urządzony dom. Szczególne uznanie dla Panów Rafała Łukawskiego i Pawła Skrzyponia, za profesjonalizm i zaangażowanie.

1

6

6
Jacek Szczęsny

Bardzo dobry kontakt i przemiła, profesjonalna obsługa. Dużą zaletą jest "infolinia" techniczna. Pan obsługujący linię techniczną udziela rzeczowych i fachowych porad. Podpowiedział mi bardzo dużo dobrych rozwiązań pomimo, że nie nie miało to związku z zakupionym wyposażeniem. Widać, że praca i budowa to jego pasja. Nigdy nie dał mi odczuć, że zawracam mu głowę swoimi problemami z wykonawcą na budowie.

1

6

6
Leszek Kornacki

Miała być ekipa z Luxum z wyposażeniem łazienki od 7.00 rano, dotarła do Warszawy na 15.00, co nieco skomplikowało prace na budowie, które przez to zamiast jeden dzień musiały być rozłożone na dwa dni. Za to odejmuję słusznie 1 punkt. Jeżeli chodzi o samo wyposażenie ( brodzik, umywalka, szafki ) i wyłożenie Korianu na ścianach, połączenie wszystkiego i dokładność wykonania to wysoki poziom. Efekt końcowy jest bardzo dobry i nawet lepszy jak na wizualizacjach.

1

5

6
Dariusz Kamiński

Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem. Zamawiałem płyty betonowe.

1

5

6
Złote Tarasy

Zachwyciły mnie monolityczne umywalki w toalecie Galerii Złote Tarasy. Jako jeden z projektantów tych łazienek, jestem pod wrażeniem wykonawstwa.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

5

 

Kontakt

30-721 Kraków,
Lipska 16

12 346... 49 11więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd